Lastar Hendingar

« Alle Hendingar

Systematisk arbeid for eit trygt og godt skulemiljø

Kurshaldar: Inger Bergkastet

24. januar 2020 kl. 9:00 - 15:00

  • Korleis skape eit trygt og godt skulemiljø for alle?
  • Korleis jobba med verdiar, reglar og rutinar på ein god måte?
  • Korleis få til eit godt samarbeid med dei føresette?

Meir info kjem.

 

Påmeldingsfrist: 19.12.19

Prisar

 

Detaljar:

Dato
24. januar 2020
Tid:
9:00 - 15:00
Kategori:

Arrangør

FOS

Kurshaldarar

Kurshaldar
Inger Bergkastet
Beskrivelse

Inger Bergkastet er lærer og spesialpedagog. Har arbeidet mange år i skolen, og er nå veileder og leder av Læringsmiljøteamet i utdanningsetaten i Oslo kommune. Har gitt ut flere bøker om temaet.

Nettside

Lokale

Ikkje bestemt

Registrerte deltakarar

NamnArbeidsstad - Eining
Ingrid EskelandBarne og familietenesta
Else AgasøsterBremnes Ungdomskule
Randi BlåsternesBremnes Ungdomsskule
Åsmund NatåsBremnes Ungdomsskule
Ellen M ThorlandBremnes Ungdomsskule
Vivian KrogsætherBremnes Ungdomsskule
Kenneth NesseBremnes Ungdomsskule
Ole HabbestadBremnes Ungdomsskule
Janne EllingsenBremnes Ungdomsskule
Gunnar MelingBremnes Ungdomsskule
Geoff MooresBremnes Ungdomsskule
Ove Johan BorgemyrBremnes Ungdomsskule
Tilla Elisabet InstefjordBremnes ungdomskule
Lena Merete StavlandBremnes ungdomsskule
Heidi AndersenBremnes ungdomsskule
Marianne StaddelandBremnes ungdomsskule
Marte HalstensenBremnes ungdomsskule
Randi TotlandBremnes ungdomsskule
Trygve TollaksenBremnes ungdomsskule
Siri Louise RydningenBremnes ungdomsskule
Elke kristin SimonsenBremnes ungdomsskule
Ole Sigurd HolmBremnes ungdomsskule
Ingrid FylkesnesBremnes ungdomsskule
Janne JonassenBremnes ungdomsskule
Kari Sorltand VaulaBremnes ungdomsskule
Solrunn Irene KvamenBremnes ungdomsskule
Håvard MelingBremnes ungdomsskule
Hege Meling LarssenBremnes ungdomsskule
Solbjørg Eide VikBremnes ungdomsskule
Bergitte HovlandBremnes ungdomsskule
Birthe Steinsbø GaulenBremnes ungdomsskule
Silje KjerpesethBremnes ungdomsskule
Nina FosstveitBremnes ungdomsskule
Helga StokkaBømlo PPT
Bente Hovland BergtunBømlo PPT
Ann Helen Tveit HopeBømlo PPT
Katrine HausbergBømlo kommune Meling skule
Kristine SætreBømlo rådhus
Vibeke DahlFoldrøy skule
Anne Marit VedøyFoldrøy skule
Solveig EikelandFoldrøy skule
Fredrik ChristensenFoldrøy skule
Linn Marit HalleråkerFoldrøy skule
Lilliann Sortland KallevågGilje
Gina AasheimGilje
Ingvild Johanne AlvsvågGilje skule
Maaryann SteinsbøGilje skule
Linn Vikse HopeGilje skule
Venke EngenesGilje skule
Hildegunn StokkenesGilje skule
Magni GjøsæterGilje skule
Helga Marie HallerakerGilje skule
Vidar SteinslandGilje skule
Maren BarlandGilje skule
Elisabeth LønningenMeling
Jostein WaageMeling
Kjersti WiikMeling
Hege GåslandMeling
Margrete LauksundMeling barneskule
Ingvild Nordvang NesseMeling skule
Malin MælandMeling skule
Nina MonsvikMeling skule
Ida Skjolde seimMeling skule
Ann kristin GiljeMeling skule
Gjertrud KibsgårdMeling skule
Miriam SortlandMeling skule
Sissel Pedersen FylkesnesMeling skule
Jenny VestrheimMeling skule
Linda Steinsbø ØklandMeling skule
Iren SævikMeling skule
Laura SøvoldMeling skule
Ingrid FrugårdMoster Skule
Marit SkeieMoster skule
Sturla AndersenMoster skule
Marianne GrønnevikMoster skule
Jorunn Brattabø HopeMoster skule
Torhild SkimmelandMoster skule
Magnhild IngvaldsenMoster skule
Marta Fauskanger EkbergMoster skule
Martha-Linn VikMoster skule
Jofrid SørenesMoster skule
Hans-Gunnar SkreslettMoster skule
Merete FjellheimMoster skule
Anders AnderssonMoster skule
Vivian Gjøen HelgalandMoster skule
Synne GrønåsMoster skule
Jon Einar EilertsenMoster skule
Iselin Christensen BjellandMoster skule
Doris GauselMoster skule
Brit Leni GrønåsMoster skule
Eva-Lise HellandMoster skule
Linda KallevågMoster skule
Anne Grethe Grønnevik StavlandMoster skule
Marita Løkke PedersenMoster skule
Marileth UrangsæterMoster skule
Ann Iren Skjøtskift DahlMoster skule
Hildegunn SortlandMoster skule
Solfrid Fauskanger PedersenMoster skule
Marianne AnglevikMoster skule
Berit FauskangerMoster skule
Linda HolmeMoster skule
Bjørg Bergtun SimonsenMoster skule
Hanne Ytredal ClausenMoster skule
Birgit Sønstabø EsperøPPT, Barne og familietenesta
Gerd Turid Ersland RøksundSvortland Skule
Margunn HabbestadSvortland Skule
Gørill HaldorsenSvortland Skule
Anita Joy NesseSvortland Skule
Ida AmundsenSvortland Skule
Marianne VassvikSvortland Skule
Siri Elisabeth SortlandSvortland Skule
Hilde Hoff AndersenSvortland skule
Arezoo MuzaffariSvortland skule
Jorunn RasmussenSvortland skule
Åsbjørg RøksundSvortland skule
Siv Kristin LarsenSvortland skule
Ellen SjøvollSvortland skule
Ingvild UrheimSvortland skule
Janne HollundSvortland skule
Linn HallaråkerSvortland skule
Heidi ÅdnanesSvortland skule
Wenche TveitSvortland skule
Stian LarsenSvortland skule
Rita FylkesnesSvortland skule
Kari Mette TobiassenSvortland skule
Solveig Merete MælandSvortland skule
Kari Frenden FolgerøSvortland skule
Anne-Karin K SortlandSvortland skule
Knut Arve NordfonnSvortland skule
Tone Legøy NordtunSvortland skule
Camilla RubachSvortland skule
Odny LaurhammerSvortland skule
Monica FardalSvortland skule
Idar GrasdalSvortland skule
Ingerid Mæland InnværSvortland skule
Lindy HellandSvortland skule
Louise ÅdnanesSvortland skule
Signy Seim TverborgvikSvortland skule
Anette EikemoSvortland skule
Kari ØstensenSvortland skule
Trude NedrebøSvortland skule
Malin Paulsen KolbjørnsenVåge Skule
Randi UrangsæterVåge Skule
Ingrid KristensenVåge skule
Kristim Økland LøklingVåge skule
Monica FylkesnesVåge skule
Bjørg Karin MælandVåge skule
Monica Tveit SæverudVåge skule
Marit Juell LoddenVåge skule
Anne Beth Ytreland GardnerVåge skule
Anne Gunnhild HallerakerVåge skule
Olaug HovdaVåge skule
Randi FlokenesVåge skule
Margrethe Simonsen HopeVåge skule
Solveig Eikelandfoldrøy skule
Anne Petra Hallerakergilje skule
Myfrid Olsengilje skule
Jenny Bergermoster skule
Vidar Sæverudsvortland skule
Reham Alhendisvortlandskole

Registrer

Bli med 160 andre!

Når du meld deg på så aksepterar du vilkår for registrering på fos-sunnh.no
Tribe Loading Animation Image