Lastar Hendingar

« Alle Hendingar

  • Denne hending er over.

Ny nasjonal rammeplan for SFO – AVLYST

Kurshaldar: Terje Wiik - Nettverket! for SFO

13. april kl. 9:00 - 11:00

VI PRØVER Å FINNE NY DATO FOR SAMLINGA.

2 timer kurs digitalt for alle SFO ansatte med oppgaver for videre arbeid på hver enkelt SFO.

Det gjøres opptak av kurset og opptak kan sees i en måned etter kurset.  Det vil gi best effekt å følge dette live!

To områder fra rammeplan får spesielt fokus disse to timene (disse to områdene bestemmes etter ledersamling i FOS)

  • Barndommens egenverdi
  • Trygghet, omsorg og trivsel
  • Demokrati og fellesskap
  • Skaperglede, engasjement og utforskertrang
  • Bærekraftig utvikling
  • Mangfold og inkludering

Hva betyr dette for din SFO?

 

Meir info kjem!

Detaljar:

Dato
13. april
Tid:
9:00 - 11:00
Kategoriar:
,

Arrangør

FOS

Kurshaldarar

Kurshaldar
Terje Wiik - Nettverket! for SFO
Beskrivelse
Nettside

Lokale

Digitalt, Microsoft teams
Norway + Google-kart

Registrerte deltakarar

NamnArbeidsstad - Eining
Trude FinnebottenBringedalsbygda skule
Anita Sørheim HundseidEnge skule
Anita SortlandFoldrøy skule
Elisabeth KvellandFoldrøy skule
Venke EngenesGilje skule
Kari BenjaminsonHalsnøy skule
Brit Anne Helle KallevågHillestveit
Torill ToftHillestveit
Liz-Tone HovlandHillestveit Skule
Maria Nona AndalHillestveit Skule
Pål HellandHystad skule
Marte Drange HauglandHystad skule
Heidi SolheimKvinnherad
Jane ØstremLangeland skule
Tove TverderøyLeirvik skule
Marie KvalvikLeirvik skule
Trude HavneråsMalmanger Skule
Veronica Stokkenes KnoopMeling Skule
Doris GauselMoster skule
Silje Merethe TræetRimbareid barne og ungdom skule
Lise Klementsen GrundvoldRimbareid barne og ungdomsskule
Britt Kristin LadehaugRommetveit skule
Liljan V.WaageSagvåg skule
Malin Tranøy StokkenSelevik Skule
Elisabeth BlokkumSkarveland skule
Anne Grethe BergeSkarveland skule
Magny LygreSkånevik skule
Annlouise BenjaminsenSunde Skule
Ben Jerry F. EllingsenSveio skule
Bente Anita JohansenSveio skule
Heidi StorsteinSveio skule
Eli MelingSvortland skule
Britt Iren StokkenTjødnalio skule og SFO
Anne Karin HaavikUndarheim skule
Jorunn G MyklebustUskedal skule
Line HaugeValen Skule
Nancy SchneiderValen Skule
Trude RørdalValen skule
Hildegunn HålandValen skule
Reidun ErslandValen skule
Nina Arlen NordskogValestrand Oppvekstsenter
Ellen JohannessenVikse skule
Kristine RossehaugVikse skule
Anna Maria GullaksenVåge Skule
Randi UrangsæterVåge Skule
Synne Lovise Vold GjerdeVåge skule
Bjørg Karin MælandVåge skule
Anne petra Hallerakergilje skule
Mari Vikanes tønnesenrubbestadneset skule
Anita OppedalÅkra oppvekstsenter

Registreringar er stengd for denne hendinga.