Lastar Hendingar

« Alle Hendingar

  • Denne hending er over.

Leiarkonferansen 2020 – Leiing av eit profesjonsfellesskap

Kurshaldar: Eirik J. Irgens, NTNU & Ingelin Burkeland, KS konsulent

12. februar kl. 9:00 - 13. februar kl. 15:00

Målgruppe:
Leiarar i barnehage, skule, PPT, kulturskule og vaksenopplæring

Dag 1: Ingelin Burkeland,  Seniorrådgjevar KS konsulent.

  • Livsmestring – læringslederens påvirkningsmulighet
  • «Hjernevennlig ledelse» – hvordan forebygge energilekkasjer, øke innsikt og fremme synergieffekter 
  • Growth Mindset – kultur for læring/læringsfremmende tilbakemeldingskultur
  • Casearbeid

Dag 2: Eirik J. Irgens. Professor i utdanningsleiing ved NTNU,

  • Å skape den gode virksomhet sammen
  • Skjønn, fellesskap  og profesjonalitet
  • Rom for godt arbeid
  • Hva hindrer og hjelper oss i å bli bedre sammen?

Program leiarkonferansen 2020 Scandic Maritim

Påmeldingsfrist: 12.01.20
Prisar (med atterhald om justering): (den siste summen gjeld deltakarar utanfor FOS området)
A) Full kurspakke m/ overnatting i enkeltrom: kr 2800 (3500),-
B) Full kurspakke m/overnatting i dobbeltrom kr 2400 (3200),-
C) Dagpakke begge dagar eksl middag ” 1000 (1500),- per dag.
E) Middag (for dei med dagpakkar) ” 300 (400),-

Hotellet tilbyr tilknytningsdøgn for deltakarane for kr 1110,- (enkeltrom) – kr 1365(dobbeltrom). Dette må bestillast og gjerast opp for direkte med hotellet. Bruk «FOS leiarkonferanse» som stikkord ved bestilling.

Vår kontaktperson: Liv Helene Mæland ,tel. +47 52 86 32 64 • Mail: lhm@hotelmaritim.no

For meir informasjon :
Bjørn Tore Enerstvedt, 92093681
bjorn@sveio.kommune.no

 

Detaljar:

Start:
12. februar kl. 9:00
Slutt:
13. februar kl. 15:00
Kategoriar:
,

Arrangør

FOS

Kurshaldarar

Kurshaldar
Eirik J. Irgens, NTNU
Beskrivelse
Nettside
Kurshaldar
Ingelin Burkeland, KS konsulent
Beskrivelse
Nettside

Lokale

Scandic Maritim hotell
Åsbygata 3
Haugesund, Rogaland 5528 Norway
+ Google-kart

Registrerte deltakarar

NamnArbeidsstad - Eining
Liv Turid S. HalbmayrBarne- og familietenesta
Christin KlubbenBremnes Ungdomsskule
Marianne StaddelandBremnes ungdomsskule
Torunn LaurhammerBremnes ungdomsskule
Solveig VikBringedalsbygda barnehage
Nina BernhardsenBringedalsbygda skule
Astrid Wallem HagenBråtveit natur- og kulturbarnehage
Linda HellenBømlo Barne og Familietenesta
Tore Trøiel HansenBømlo Kommune
Katrine HausbergBømlo kommune Meling skule
Owe HåstøBømlo kulturskule
Stein HøylandBømlo kulturskule
Kristine SætreBømlo rådhus
Helene BjørnebøleDønhaug gardsbarnehage
Monika Høyer HauglandEining Barn og familie
Vigdis GammelsætherEining barn og familie - tiltak og ressurs avdelingen
Ingunn Merete SteinstøEnge skule
Linda Dale HeimstadEnge skule
Jon NielsenEnge skule
Silje Tjelmeland ØrenEnge skule
Torunn HatlevikEspevær skule
Ruth VihovdeEspira Barnehager AS, Avd. Espira Solkroken
Åse EideEspira Halnsøy Kloster barnehage
Mona Herskedal FjellandEspira Halsnøy Kloster barnehage
Jo Kjetil HabbestadEspira Salamonskogen
Johanne Geitung HåvikEspira Salamonskogen
Morten OdeenEtne Kulturskule
Mona SævikEtne kommune
Marte Bull-NjaaEtne kommune HTV
Bjørn Tore EnerstvedtFOS
Mone NilsenFitjar kommune
Torunn AarskogFitjar sokneråds barnehage
Jannecke FjeldtvedtFitjar, Tysnes og Stord PPT
Sanna PynnönenFitjarstølane barnehage
Karianne StadheimFjellheim FUS friluftsbarnehage
Vibeke DahlFoldrøy skule
Trine HellesfjordFuruly barnehage
Eva BendiksenFylkesmannen i Vestland
Hilde Lunde JohannessenFørde barnehage
Solveig RøynstrandFørde skule
Jorunn HystadFørebyggande helse
Birthe BlokhusFørebyggande tenester
Maryann SeinsbøGilje skule
Kristin Isdal EideHalsnøy skule
Jorunn SætreHalsnøy skule
Lilli Britt UrheimHatlestrand oppvekstsenter
Viviann TuftenHatlestrand, Ølve og Varaldsøy barnehage
Ingvill Moe LarsenHeiane barnehage
Margrethe EideHillestveit skule
Stig Berge-SoldalHusnes Ungdomsskule
Hjørdis Nikoline ØsterbøHusnes ungdomsskule
Silje Eide RustenHusnes ungdomsskule
Pål HellandHystad skule
Liv SkjønbergHystad skule
Solfrid Lier HabbestadKommunehuset
Heidi SolheimKvinnherad
Signy Aa PrestnesKvinnherad Kommune
Hanna SolheimKvinnherad kommune
Kristine Maria Jacobsen LundKvinnherad kulturskole
Kirill ZiminKvinnherad kulturskule
Kristin Holmedal TaxtKåreviksmarka FUS barnehage
Anne MadtsenLangeland skule
Madli EikehaugenLangeland skule
Anita EriksenLangeland skule
Trude FærevågLeirvik skule
Eirik JonssonLeirvik skule
Bjarte BongomLeirvik skule
Kesia T. S. PalmerLitlabø skule
Linda Elisabeth BergLitlabø skule
Vegard Isaksen TollaksenLæringsverkstedet Ekrene Natur og gårdsbarnehage
Heidi HattebergMalmanger skule
Svanhild HolmeMaurtua Barnehage Bømlo SA
Lene Sortland NesseMaurtua Barnehage Bømlo SA
Gro Hege HaldorsenMaurtua Barnehage Bømlo SA
Nina MonsvikMeling skule
Merete FjellheimMoster skule
Solfrid Fauskanger PedersenMoster skule
Hans Gunnar SkreslettMoster skule
Ann Iren S. DahlMoster skule
Lars Magnar KaldestadMyrane barnehage
Kristian ØenNLA Høgskolen
Mona VaageNaustvågen barnehage
Anne AasethNordbygdo FUS barnehage as
Pål RosethNordbygdo ungdomsskule
Anne Hege RogneNordbygdo ungdomsskule
Anne Beate SundeNysæter ungdomsskule
Anne Mari V. MatreOlderdalen FUS kulturbarnehage
Laila HerheimOmvikdalen barnehage
BJØRN RUNE BERGANEOmvikdalen skule
Vegard RøsslandPP-tenesta
Ingrid Helen MjeldePPT Fitjar, Tysens og Stord
Kari Friis SortlandRektor Bømlo Vaksenopplæring
Aina Kristin HaalandRimbareid skule
Trude MathiesenRimbareid skule
Bjørn Olav TveitRosendal skule
Liv Signe UlvestadbakkenRosendal skule avd Mauranger
Tone Osestad BaugstøRubbestadneset skule
Geir HolmeRubbestadneset skule
Kristin SkareRådhuset
John Karsten RaunholmRådhuset
Bjørn Håvard BjørklundRådhuset
Anne Sofie Bjelland KjekaRådhuset Kvinnherad
Mariann Jacobsen HiltRådhuset Stord
Anita BorrevikSagvåg barnehage
Kari VraspillaiSagvåg maritime FUS barnehage
Lars BakkaSagvåg skule
Elisabeth KjærlandSelevik skule
Anne-Grethe BergeSkarveland skule
Hildebjørg RøssbergSkogatufto barnehage
Torhild MollandSkånevik barnehage
Anne Lise HuneideSkånevik skule
Kjersti KarlsenSolsikkene barnehage
Rune Valvatne AskStord Ungdomsskule
Siri Marie ErlandStord kommune
Anne Lene Østvold JordåenStord kulturskule
Gareth WhittakerStord kulturskule
Tone Margunn SkåtevikStord ungdomsskule
Hanne FlatøyStord ungdomsskule
Ellen TanggaardStord ungdomsskule
Grete KjerpesetSunde og Hauge barnehagar
Maria Johnsen HansenSunde skule
Einar OpdalSunde skule
Jørund TvedtSunnhordland interkommunale barnevern
Bente Hugdahl ApelandSveio barnehage
Inge BerglundSveio kommune HTV
Adelhei SmelandSveio rådhus
Ben Jerry EllingsenSveio skule
Elin Dalland HetlesæterSveio vaksenopplæring
Hilde Hoff Andersen Svortland skule
Eli MelingSvortland skule
Kari ØstensenSvortland skule
Anne Karin NilsenSævarhagen og Dalen FUS barnehagar
Elisabeth TotlandSævarhagen og Dalen FUS barnehagar
Kari BraathenTjødnalio skule
Kristine VikanesTjødnalio skule
Sigfrid LeifsenTrodlahaugen barnehage
Åsta JohnsenUndarheim barnehage
Marion HagaUndarheim skule
Eva RefvikUndarheim skule
Marie Elisabeth KVINNHERAD KOMMUNE - Undarheimn skuleUndarheim skule
Ann Irene SæleUskedalen barnehage
Odd Steinar ArnesenUskedalen skule
Frode GaasdalValen skule
Arve MyklebustValestrand oppvekstsenter
Hildegunn GrundvoldValvatna FUS barnehage
Gunnhild Staupebb
Thor-Gunnar Bakkerimbareid barne- og ungdomsskule
Gunnlaug V. TjelmelandÅkra oppvekstsenter
Signe Norheim TjeldflåtÅkra oppvekstsenter
Sigbjørn AarlandØvrebygda skule
Hege Mehammer TofteØyatun skule
Mette HvidevoldØytun skule

Registreringar er stengd for denne hendinga.